Forum o Crysis

znajdziesz tu wszystko jak strona zostanie w pełni skończona

#1 2011-06-30 13:04:40

50_Cent

Head-Admin

Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 17
Punktów :   

Serwer Dedykowany

1.Wiele razy natykam się na pytanie jak zrobić server dedykowany w Crysis(u nowych graczy i nie tylko).A więc tak zaczynamy od config otóż początkowo mamy 1 plik w Moje dokumenty\My Games\Crysis\config otwierając go przez notatnik mamy różne komendy.Komendy zawarte w server.cfg mają na celu ukształtowanie server-a jakiego chcemy(Dane można zmieniać pokaże wam legendę co oznacza dana komenda.Aby zmienić zapisujemy za " = " np sv_servername = "!^SuperServer^!".

Krótka legenda:
1. sv_servername - nazwa serwera
2. sv_maxplayers - ilość graczy, możliwość od 2 do 32 graczy na danym servie
3. g_friendlyfireratio - ogień sojusznika 0 wyłącz 1 włącz
4. con_restricted 0 - podstawowa komenda na konsole
5. g_minteamlimit - ilość graczy w drużynie żeby gra się zaczęła. ((np 6) po 6 ludzi w teamie żeby gra ruszyła)
6. sv_cheatprotection 3 - Anty cheat
7. sv_password - hasło
8. sv_gamerules = powerstruggle / instantaction - Tryb gry IA czy PS (nie wpisywać 2 na raz)

!!!Resztę komend zostawić w spokoju jak się nie znacie!!!

2.Aby server postawić wchodzimy w folder z grą np: D:\Crysis\Bin32 a następnie odpalamy CrysisDedicatedServer.exe Aby wgrać server wpisujemy w dedyku następująca komendę
exec %USER%/config/server.cfg (!UWAGA! jeśli plik inaczej się nazywa to exec %USER%/config/ nazwa.cfg) jak ukażą się nam te komendy w dedyku to wpisujemy mapę jaką chcemy Map i nazwa mapy (nie wpisywać map z PS na IA i odwrotnie) Przykład: Map refinery .Jak zrobiliśmy wszystko dobrze powinien nam się ukazać Server(Server Dedykowany nie wymaga obecności Admina.Jak chcemy zamknąć Server wystarczy wyłączyć CrysisDedicatedServer(dedyk))

Mapy PowerStruggle (podstawowe)
1. Mesa
2.Shore
3.Beach
4.Refinery
5.Plantation

Mapy InstAntaction (podstawowe)
1.Steelmill
2.Armada
3.Quarry
4.Outpost

3.Wyżej przedstawione komendy jak chcemy zmienić podczas gry to wpisujemy w dedyku(musimy minimalizować grę).Lecz w niededykowanym servie również one działają np: jak chcemy zmienić tryb gry z PS na IA to wpisujemy w konsoli ` komendę con_restricted = 0 a następnie sv_gamerules = instantaction jeśli dobrze wpisaliśmy to gra się zmieni na tryb IA oczywiście inne komendy działają w ten sam sposób (!UWAGA! Zawsze wpisuj con_restricted 0 jako 1 komendę.)

Opracowane przez: 50_Cent poprawki są mile widziane  Powodzenia życzę w odkrywaniu Crysis'a


Jeśli ci pomogłem daj mi + chcecie poradnik albo jakąś gre wszystkie wersje pełne pisz do mnie na pw !! |Napisać jakiś poradnik to mi napisz o czym postaram się go napisać!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.centerots.pun.pl ostry metaliczny dzwiek przy odpalaniu silnika rozmawianie ze zwierzętami czerwony orzel forum www.arjunrampal.pun.pl