Forum o Crysis

znajdziesz tu wszystko jak strona zostanie w pełni skończona

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-06-30 13:06:47

50_Cent

Head-Admin

Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 17
Punktów :   

PowerStruggle

W trybie Power Struggle (PS) głównie się skupiamy na zajmowaniu poszczególnych budynków które,umożliwią nam zniszczenie bazy wroga w grze dzielimy się na drużyny Armia sił Amerykańskich i Koreańskich.W tym trybie można używać również różnego typu maszyn ze względu na duży obszar np.Czołgu bojowego,wozu piechoty,helikoptera bądź Vtola.Nie zabraknie walki na bliski dystans więc nie warto przywiązywać uwagę tylko na maszyny i niszczenie bazy wroga. (Za zajęcie każdego budynku dostajemy pkt za które kupujemy wyposażenie.)

W grze wyróżniamy 5 typy budynków do zajęcia :

1.Bunkier- Zajmij bunkier aby odradzać się w nim i uzupełniać ekwipunek.(100pkt)

Asortyment :
-podstawowe bronie i dodatki

2.Fabryka Wojenna- Kontroluj fabrykę i zaskocz wroga czołgiem lub innym groźnym pojazdem naziemnym.(250pkt)

Asortyment :
-Podstawowe bronie i dodatki
-Ciężarówka Koszt- 0pkt
-Ciężki pojazd Koszt- 50pkt
-Ciężki pojazd Gaussa Koszt- 200pkt
-Pojazd przeciwlotniczy(AA) Koszt- 200pkt
-Ciężarówka opancerzona Koszt- 300pkt
-Bojowy wóz piechoty Koszt- 350 pkt
-Lekki czołg Koszt- 400pkt
-Transporter pływający Koszt- 450pkt (Tylko z Crysis Unlocker)
-Czołg Bojowy Koszt- 450pkt
-Czołg Gaussa Koszt- 600pkt

3.Fabryka Prototypów- Bronie najnowszej technologi, jest to budowla najbardziej pożądana ze wszystkich umożliwia kupno broni nuklearnej którą możesz zniszczyć wroga.(250pkt)

Asortyment :
-Podstawowe bronie i dodatki
-Moak Koszt-300pkt
-Minigun Koszt- 250pkt
-Mop Koszt- 100pkt (dodatek do broni Moak)
-Wyrzutnia Taktyczna Koszt- 500pkt (Do zniszczenia bazy wroga broń ręczna mały zasięg)
-Pojazd Moak Koszt- 300pkt
-Pojazd Mop Koszt- 350pkt
-Czołg Koszt- 750pkt (Do zniszczenia bazy wroga)
-Ciężki czołg grawitacyjny Koszt- 800pkt (Do zniszczenia bazy wroga)

4.Stocznia- Występuje na niewielu mapach i nikt prawie nie korzysta z tej budowli głównie jest zajmowana dla punktów.(250pkt)

Asortyment :
-Podstawowe bronie i dodatki
-Łódka Koszt- 0pkt
-Łódź patrolowa Koszt- 100pkt
-Łódź patrolowa Gaussa Koszt- 200pkt
-Poduszkowiec Koszt- 100pkt
-Transporter Pływający Koszt- 450pkt (Tylko z Crysis Unlocker)

5.Skupisko Energi obcych- Jest to budynek który zasila fabrykę prototypów im więcej mamy takich elektrowni tym szybciej odblokuje się nam broń Jądrowa.(100pkt)

Asortyment :
-brak

By 50_Cent


Jeśli ci pomogłem daj mi + chcecie poradnik albo jakąś gre wszystkie wersje pełne pisz do mnie na pw !! |Napisać jakiś poradnik to mi napisz o czym postaram się go napisać!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xiaolingamepbf.pun.pl www.normalnikibice.pun.pl www.virtuning.pun.pl www.deathkiss.pun.pl www.khorn.pun.pl